Lotyniškas pavadinimas: Citrus bigaradia 5% jojobos aliejuje
Kilmės šalis: Tunisas
Sertifikatai: neekologiškas
Chemotipas (pagrindiniai komponentai): linalool, limonene, pinenes
Išgavimo būdas: distiliavimo
Augalo dalis: karčiojo apelsinmedžio žiedai
Aromatas: sadžiarūgštis
Nata: viršutinė
Panaudojimo būdai: aromaterapijai,kosmetikai,parfumerijai. Naudojamas garinimui elektriniuose eterinių aliejų garintuvuose, keraminiuose garintuvuose, inhaliacijoms, aromaterapinėse voniose, masažams, kompresams, įtrinimams. Rekomenduojama naudoti priemonėse nuo nemalonaus kvapo, patalpų dezinfekavimui.
Panaudojimas kosmetikos gamyboje: naudojamas odos priežiūros priemonėse, kurios minkština odą ir skatina augti naujas ir sveikas odos ląsteles. Priemonėse randams, strijoms, aknės, nudegimų, raupsų paliktoms žymėms naikinti. Dezodorantų gamyboje, kūno aromatams.
Nėštumas: Nerolį gali saugiai naudoti net nėščios moterys, ypač rekomenduojamas aliejų mišiniuose nuo strijų.
Nerolio alchemija: nerolio eterinis aliejus dera su visais citrusiniais eteriniais aliejais, taip pat su benzoino, pelargonijų, levandų, jazminų, Ylang-Ylang, rozmarinų ir sandalmedžio eteriniais aliejais.
Neroliu vadinamas eterinis aliejus, išgaunamas iš apelsinmedžio žiedų. Aliejus yra tirštas, tamsiai rudos spalvos. Jo kvapas – saldžiarūgštis. Nerolis dažnai naudojamas kvepaluose. Šis eterinis aliejus yra maišytas su simondsijų (jojobos) baziniu aliejumi. Vienam litrui nerolio eterinio aliejaus išgauti reikia apie 3 tonų žiedų, todėl grynas aliejus yra labai brangus, todėl maišomas su baziniu aliejumi.